Skip to main content

Kurumunuzu Google Cloud
Güvenlik Çözümleriyle Koruyun!

Bulut, şirket içi veya hibrit devreye alımlardaki güvenliğiniz için Google’ın en iyi ürünlerini kullanarak işletmenizi ve kullanıcılarınızı hedef alan siber tehditleri, saldırılar hasar veya kayıpla sonuçlanmadan önce tespit edebilir, detaylı inceleyebilir ve durdurabilirsiniz.Dolandırıcılığa karşı koruma sağlamak için WAAP’ı, tehditleri tespit etmek ve araştırmak içinse Chronicle’ı kullanarak, uygulamalarınız için üst düzey güvenlik sağlayabilir, Google’ın güvenli tasarım altyapısı sayesinde kullanıcılarınızı, verilerinizi ve uygulamalarınızı her daim koruma altında tutabilirsiniz.

Otonom Güvenlik Operasyonları (Autonomic Security Operations)

Modern ve bulutta yerel bir yığın aracılığıyla çevik ve yüksek derecede otomatize edilmiş bir tehdit yönetimi yapabilir, tehditlere karşı savunmanızı güçlendirmek için üçüncü taraf araçlarla entegrasyon kurabilirsiniz.

2slide2

Dönüşümü hızlandırın:

Otonom güvenlik operasyonları edinmek üzere çıktığınız modernizasyon yolculuğunuzu başlatmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış atölyeler, teknik içerikler, ürünler, entegrasyonlar ve planlardan faydalanın.

Google Cloud ile iş birliği yapın:

Tehdit yönetimine birlikte öncülük etmek için Google Cloud’un küresel ölçekteki kapsamlı güvenlik altyapısından yararlanın. Güvenlik operasyonları ekibinizi kuruluşunuzun artan güvenlik ihtiyaçlarına uyum sağlayacak şekilde dönüştürün.

Kullanım senaryosu kapsamını üst düzeye çıkarın:

APT’leri, fidye yazılımları, ağ anormalliklerini ya da dolandırıcılık sinyallerini kendiniz tespit etmeye çalışmak yerine MSSP’lerle iş birliği yapın. Risk tespitini kolaylaştırın.

Güvenlik ve Dayanıklılık Çerçevesi (Security and Resilience Framework)

Güvenlik ve dayanıklılık yaşam döngüsünün her aşaması için kapsamlı çözümler sunan kapsamlı güvenlik ve dayanıklılık çözümleri paketi ile iş sürekliliğini sağlayabilir ve işletmenizi siber saldırılara karşı koruma altına alabilirsiniz.

biz-kimiz

Güvenliğinizi artırın:

Google Cloud’a geçiş yaparak kritik varlıklarınızın riskini değerlendirin ve dayanıklılığınızı artırın. Buluttaki ve şirket içindeki kritik varlıklarınızı koruma altına alın.

Koruma yöntemlerinizi modernleştirin:

Google Cloud çözümleriyle yazılım tedarik zincirlerinin güvenliğini sağlamaktan Zero Trust mimarileriyle dönüşüme ve ölçeklendirilmiş tehdit avına kadar çeşitli yöntemlerle tehditlerden korunun ve operasyonlarınızı sürdürün.

Hızlı kurtarma avantajından faydalanın:

Varlıklarınızın bulunduğu her yerde fidye yazılımı gibi güvenlik sorunlarından günler veya haftalar yerine, dakikalar içinde kurtulun.

Web Uygulaması ve API Koruması (Web App and API Protection | WAAP)

Bulut, şirket içi veya hibrit dağıtımlardaki uygulamalar için güvenilirliği kanıtlanmış koruma yöntemleriyle uygulamalarınızı ve API’lerinizi tehditlere ve sahtekarlığa karşı korurken, kullanılabilirliği ve uyumluluğu artırın.

is-zekasi

Tehditlere karşı üst düzey güvenlik:

Anti-DDoS, anti-bot, WAF ve API korumaları ile uygulamalarınızı ve API’lerinizi uyumlu ve sürekli olarak kullanılabilir durumda tutarken yeni ve mevcut tehditlere karşı korunun.

Operasyonlarınızı basitleştirin:

Uygulamalarınızı korumak için birlikte çalıştığınız satıcıların sayısını azaltın; birleştirilmiş yönetim ve görünürlük için Google Cloud araçlarıyla entegrasyonlardan yararlanın.

Daha ucuza WAAP kullanın:

Tek bir satıcıdan uygulama ve API’ler için kanıtlanmış, kapsamlı koruma elde ederken rakip çözümlere göre %50-%70 arasında tasarruf sağlayın.