Skip to main content

Yapay Zeka ile Fikirleri Gerçeğe Dönüştürün!

Eskiden bilim kurgu (science fiction) filmlerinde gördüğümüz bazı şeyler, zamanla hayatın olağan birer parçası oldu. Yapay zeka da bunlardan biri. Bir şeyler yazarken kelimlerimizi tamamlayan, ihtiyaç duyduğumuz yol tarifini veren, izlememiz için yeni film öneren yapay zeka, insanlar için çalışan bir teknoloji ve hayatın her alanında yer alıyor. Bilgisayar ve makinelerin, insan zihninin algılama, öğrenme, problem çözme (problem solving) ve karar verme yeteneklerini taklit etmesini sağlıyor. Siz de müşterilerinizi memnun etmenin yeni yollarını arıyorsanız, iş süreçlerinizin daha hızlı ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için Google Cloud’un yapay zeka (artificial intelligence | AI) çözümlerini kullanabilirsiniz.

Contact Center AI

Contact Center AI, yapay zeka destekli görüşme olanaklarını yeniden tanımlayan doğal etkileşimler sunuyor. Yapay zeka teknolojisiyle (AI technology) iletişim merkezinizi dönüştürün. İlk merhabadan başlayarak yalnız operasyonel verimliliğinizi değil, kişiselleştirilmiş hizmetlerle müşteri memnuniyetini de artırın. Anlayan, etkileşim kuran ve konuşan yapay zekayla (artificial intelligence) müşteri hizmetlerini iyileştirin.

sectionimg12345

Müşteri temsilcilerinizi süper kahramanlara dönüştürün

Gerçek zamanlı bilgi, iş akışı ve adım adım rehberlik sağlayarak, müşteri temsilcilerinin daha zor ve özel çağrılara odaklanmasını sağlayın.

Sanal aracılarla doğal etkileşimleri etkinleştirin

Google Asistan tarafından desteklenen derin öğrenme (deep learning) teknolojileriyle oluşturulmuş çok yönlü görüşmelerle gerçeğe yakın müşteri deneyimleri sunun.

Ekiplerinizi eyleme dönüştürülebilir içgörülerle güçlendirin

Önemli çağrı faktörleri ve müşteri duyarlılığı gibi nitelikleri ortaya çıkaran analitik ve raporlama ile görüşmelerinizi içgörülere dönüştürün.

Vertex AI

Veri bilimi (data science) ve makine öğrenmesi için tümüyle yönetilen, uçtan uca bir platform sunuyor. İhtiyacınız olan tüm makine öğrenmesi araçlarını tek bir yapay zeka platformunda topluyor. Önceden eğitilmiş ve özel araçları kullanarak, makine öğrenmesi modellerini birleşik bir yapay zeka platformunda daha hızlı oluşturun ve ölçeklendirin.

sectionimg70

Uzmanlığa gerek olmadan eğitin

AutoML’den yararlanarak modelleri daha kısa sürede oluşturun. Bilgisayarla görme, dil, yapılandırılmış veriler ve konuşma için son teknoloji ürünü, önceden eğitilmiş API’lerle Vertex AI kullanın.

Özel araçlarla gelişmiş makine öğrenmesi modelleri oluşturun

Özel kütüphanesi sayesinde bir modeli eğitmek için rakip platformlara göre yaklaşık %80 daha az kod satırı gerektiği için, Vertex AI’nin kişiselleştirilmiş model araçları gelişmiş makine öğrenmesi kodlamasını destekliyor.

Modellerinizi güvenle yönetin

Makine öğrenmesi işlem akışlarını kolaylaştıran Vertex Pipelines ve makine öğrenmesi özelliklerini sunan, paylaşan ve kullanan Vertex Feature Store gibi araçları, Vertex AI’nın self servis model bakımını basitleştiriyor.

Document AI

Operasyonel verimliliği artırmak, müşteri deneyimini iyileştirmek ve karar verme süreçlerini beslemek için yapılandırılmamış verilerinizden yararlanın. Belge işleme maliyetlerini azaltmak için uygun ölçekte veri toplamayı otomatikleştirin.

sectionimg70

Belge verilerini kullanarak daha iyi kararlar alın ve bunları uygulamalar aracılığıyla kullanıcılarınıza sunun.

İş akışlarınızı daha verimli ve varsayımlardan uzak hale getirmek için verilerinizi otomatikleştirin ve doğrulama yapın.

Kuruluşunuzu güvende tutmak için Google’ın güvenlik modeline ve global altyapısına güvenin.

Ürünleriniz hakkında yeni bilgiler edinmek ve müşteri beklentilerini karşılamak için belge verilerinizi kullanın.

Data Science

Veri Bilimi (Data Science), verilerden içgörüler oluşturabilmeniz için gereken tüm analitikleri, makine öğrenmesi araçlarını ve veri yönetimini sunuyor. Verilerden değer yaratmanızı sağlayan Veri Bilimi işletmenizin daha akıllı olmasını sağlarken işinizi global standartlara taşıyor, süreçlerinize hız katıyor.

4slide4 (1)

Değerli veri kaynaklarını keşfedin

Çeşitli kaynaklardan gelen gerçek zamanlı veya toplu verileri işleyip analiz ederek verilerinizin oluşturuldukları andan itibaren daha kullanışlı ve erişilebilir olmalarını sağlayın.

Hız ve kapasitenizi artırın

Ekiplerinizin, büyük hacimli ve çeşitli verileri güvenli ve uygun maliyetli bir şekilde almalarını, saklamalarını ve analiz etmelerini sağlayın.

Verilerinizi hızla ve kolaylıkla önceden işleyin

Verilerinizi sunucusuz ve tam olarak yönetilebilen servislerle hazırlayın. Tasarlanmış özelliklerinizi merkezi bir depo aracılığıyla yönetin ve paylaşın.

Stratejik kararlarınızı veriye dayalı alın

Tam olarak yönetilebilen araçlarla keşif ve analizler yapın, panolar (dashboards) oluşturun. Analitik ortamlarınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.

Neden Google Cloud’un Yapay Zeka Çözümlerini Tercih Etmelisiniz?

  • Belgelerinizdeki verileri kullanarak daha hızlı kararlar alın: Yapılandırılmamış belgelerden ayıkladığınız yapılandırılmış verileri iş uygulamaları ve kullanıcılarınızla buluşturarak operasyonel verimliliğinizi artırın.
  • Verilerinizin doğru ve uyumlu olduğundan emin olun: Uyumlu iş akışları oluşturmak, varsayımları azaltmak, verileri doğru ve uyumlu tutmak için tüm belgelerinizi otomatikleştirin ve doğrulayın.
  • Müşteri beklentilerini karşılamak için verilerinizi kullanın: Müşteri beklentilerini karşılamak ve memnuniyet değerlerini (CSAT) yükseltmek amacıyla savunuculuk, yaşam boyu değeri ve harcamaları iyileştirmek için içgörülerden yararlanın.