Skip to main content

Türkiye’ye ilk kez tüm Google Bulut Hizmetleri’ni getiren yeni nesil teknoloji çözümleri danışmanlık firmasıyız.

0
'da
kurulduk
0
'den
fazla dönüşüm
0
'den
fazla buluta taşınan müşteri
0
'den
fazla buluta taşınmış kullanıcı

Hakkımızda

Global IT, 2006 yılında kurulmuş, Türkiye’ye ilk kez tüm Google Bulut Hizmetleri’ni getirmiş, aynı zamanda ilk yeni nesil teknoloji çözümleri danışmanlık firmasıdır.

Uzmanlığını, yalnızca Google ürün ve hizmetlerine adadığımız için, son 16 yılda 3300’den fazla proje gerçekleştirerek, 700’den fazla firmayı bulut teknolojisi ile tanıştırdık. Her bir Google Cloud ürün ve servisi için ayrı ayrı yapılandırdığımız, alanında uzman teknik kadromuz, satış sonrası gelişmiş hizmet uygulamamız ile gerçekleştirdiğimiz projelerde fark yaratmaya devam ediyoruz. Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor, N11, Getir gibi başarılarını gün geçtikçe katlayan referanslarımızdan aldığımız ilham, yurtdışı pratiklerinden aldığımız en güncel bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları için en uygun çözümleri konumlandırıyoruz.

Google Cloud, Google Workspace, Google Maps Platform çözümleri ile e-ticaretten üretime, lojistikten yazılım sağlayıcılarına kadar geniş bir endüstri yelpazesindeki müşterilerimize bulut teknolojileri alanında danışmanlık yapıyor; dijitalleşme, modernizasyon ve inovasyon yolculuklarında onlara eşlik ediyor, onlar için hızlı, esnek ve güvenilir çözümler üreterek geleceği birlikte inşa ediyoruz.