Biz Kimiz?

Google’ın Türkiye’deki İlk Bulut Çözüm Ortağı

2006’daki kuruluşumuzun hemen bir yıl sonrasında, Google’ın bulut çözümlerini ülkemize getiren ilk teknoloji danışmanlık şirketi olduk. Uzun süre bu bayrağı Türkiye’deki tek yetkili iş ortağı olarak taşıdık ve bugüne kadar 500’ün üstünde müşterimize Google ile birlikte hizmet verdik. Bulutta doğan bir şirket olarak uzmanlığımızı %100 bulut odaklı geliştirdik. Kendi sektörlerinin lideri şirketlerle çalışarak deneyim biriktirirken, %100 insan ve %100 çözüm odaklı kalmaya özen gösterdik.

Google Cloud Premier Partner

Bugün Google Cloud Premier İş Ortağı ve Google Workspace | G Suite, Google Cloud Platform, Google Anthos ve Google Maps Platform yetkili satıcısı olarak faaliyet gösteriyoruz. Geniş bir endüstri yelpazesindeki müşterilerimize bulut teknolojileri alanında danışmanlık yapıyor; onlar için hızlı, esnek ve güvenilir çözümler üreterek iş süreçlerinin kolaylaştırıcısı, iş hedeflerinin destekçisi oluyoruz.

Geliştirdiğimiz yeni nesil Weoll platformuyla, şirketlerde “birlikte çalışma” kültürüne alan açıyoruz. Google Workspace, Google Maps platformlarının tamamlayıcısı gibi çalışan Weoll, kurumsal bir portalla çalışan bağlılığı ve memnuniyetini artırırken, kurum içi iletişimi diyaloğa dönüştürüyor, şirketleri kolay, hızlı ve modern iş süreçlerine kavuşturuyor. Google Cloud Platform üstünden çalışan Weoll’u, Google’ın sunduğu birlikte çalışma olanaklarıyla kullanmanızı sağlayan kapsamlı ve gelişmiş bir entegrasyonu sizin için hayata geçiriyoruz.

Uçtan Uca Bulut Çözümleri

Bulut teknolojilerindeki 15 yıllık deneyimimizi Google’un sağladığı ürün ve çözümlerle harmanlıyor, müşterilerimizin buluta geçişini sorunsuz bir deneyim haline getiriyoruz. Dijital dönüşüm süreçlerinin merkezine bulut teknolojilerini koyan şirketlere, sistem mimarisi ve yönetimi, altyapı modernleştirme, yapay zeka ve büyük veri analitikleri, felaket kurtarma ve DevOps alanlarında satış ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Perakende Buluttan Yükseliyor

Teknoloji, müşteri davranışlarını değiştiriyor, perakendenin geleceği e-ticarette şekilleniyor. Biz de bulut teknolojilerin sektöre sunduğu faydaları Türkiye’deki şirketlerin hizmetine sunuyoruz. E-ticaret müşterilerimizin modern bir teknolojik altyapıya kavuşarak sorunsuz, hızlı ve onlara özel deneyim sunmasını sağlıyoruz. Sitelerine gelen trafiği kayıpsız karşılayarak, sınırsız bir ölçekleme ve kullanıcı profillemesiyle, müşteri deneyimini geliştirmelerine, müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Neden Global IT?

15
Yıllık
Deneyim

3300
Gerçekleşen
Proje

700
Cloud’a
Taşınan Firma

87.500
Cloud’a
Taşınan Kullanıcı

Global IT Bilişim
Hizmetleri A.Ş.

Onsekiz İş Merkezi Ortaklar Caddesi
Bahçeler Sokak 18/4 Şişli 34394 İstanbul
+90 (212) 211 50 01
info@globalit.com.tr