Cloud Check-up

Buluta taşınan her şey hayatımızın önceliği olurken, bulut altyapılarımız yeterince sağlıklı mı? Buluta taşıdıktan sonra her şey yolunda gidiyor mu? Eklememiz gereken yeni tuğlalar, değiştirmemiz gereken yeni harçlar var mı? Bu soruların cevabını bilmiyorsanız, Global IT’nin bulutta uzmanlaşan ekibi, hem iş kollarınızla hem de teknik mimari üzerinde analizler gerçekleştiriyor ve bulut sistemlerinizin ne kadar sağlıklı olduğunu ortaya koyuyor.

Yüzlerce müşteride gerçekleştirilen projelerden öğrenilen teknik gereksinimler, iş kolu beklentileri ve mimari yapılardan öğrenilen bilgi birikimini siz de kendi projelerinize yansıtabilirsiniz. Çünkü kapsam dahilindeki tüm sistemlerin check-up’ını yaparak, bulut mimarisinin genel sağlık durumunu ve mevcut mimarinin beklentiler üzerindeki etkisini değerlendirip mevcut yapı için çözümler sunabiliyoruz.

Global IT mühendisleri, bulut tabanlı iş sistemlerinin mimari sağlığını değerlendirmek için, Google Cloud servislerini kullanarak ağ topolojisi, bilişim, depolama, veritabanı şeması, ara katman yazılımı ve güvenlik mimarisinin yanı sıra, diğer bileşenlerin sağlık denetimi ve analiz raporlarını sunuyor.

Google Cloud Platform üzerinde çalıştırdığınız veya çalıştırmayı düşündüğünüz projeleriniz için, uzman ekibimizle birlikte bulut yolculuğunuza eşlik etmekten mutluluk duyarız.

Performans

Performans

Güvenlik

Güvenlik

Verimlilik

Verimlilik

Esneklik

Esneklik

Sağlamlık

Sağlamlık

Tutarlılık

Tutarlılık

Güncellik

Güncellik

Maliyet

Maliyet

Global IT Bilişim
Hizmetleri A.Ş.

Onsekiz İş Merkezi Ortaklar Caddesi
Bahçeler Sokak 18/4 Şişli 34394 İstanbul
+90 (212) 211 50 01
info@globalit.com.tr