Skip to main content
1

Hepsiburada ile
Google Cloud İşbirliği

Hepsiburada, e-Ticaret hacmini geliştirme ve büyük ölçekli dijital dönüşüm hedefleri için Google ile uzun vadeli stratejik iş birliğini bir adım öteye taşıyor. Google Cloud ile olan işbirliği Hepsiburada’nın birinci sınıf BT altyapısını destekliyor ve dünyanın her yerinde sorunsuz ve esnek bir müşteri deneyimi sunma becerisini güçlendiriyor.

Google Cloud iş birliği Hepsiburada'nın operasyonlarını daha esnek ve hızlı şekilde ölçeklendirmesini sağlıyor.

Daha Hızlı Büyüme

Google Cloud, sunduğu güvenilir bulut ortamı ile uygulamalar ve son kullanıcılar için daha yüksek korumayı da beraberinde getirerek Hepsiburada’nın büyümesini destekliyor.

Veriye Dayalı Karar Alma

Hepsiburada, Google Cloud’un Big Query platformu sayesinde veriye dayalı karar verme süreçlerini geliştiriyor, böylece müşterileri ihtiyaçlarını daha net bir şekilde belirliyor.

Müşteri Verimliliğinde Artış

Hepsiburada Google Cloud’un analiz ve makine öğrenimi alanındaki uzmanlığı sayesinde verimli tedarik zinciri yapısı geliştiriyor. Sağlam talep tahmin sistemi sayesinde teslimat sürelerini kesin bir şekilde belirliyor.

Reklam Geri Dönüşünde Yükseliş

Reklam süreçlerinde Google Ads ile çalışmak ve iş planlamadaki tüm süreçlerde Google ürün ve hizmetlerini kullanmak, reklam harcamalarının getirisini sizler için en üst düzeye çıkarıyor.