Yapay Zeka ile
Fikirleri Gerçeğe Dönüştürün!

Eskiden bilim kurgu (science fiction) filmlerinde gördüğümüz bazı şeyler, zamanla hayatın olağan birer parçası oldu. Yapay zeka da bunlardan biri. Bir şeyler yazarken kelimlerimizi tamamlayan, ihtiyaç duyduğumuz yol tarifini veren, izlememiz için yeni film öneren yapay zeka, insanlar için çalışan bir teknoloji ve hayatın her alanında yer alıyor. Bilgisayar ve makinelerin, insan zihninin algılama, öğrenme, problem çözme (problem solving) ve karar verme yeteneklerini taklit etmesini sağlıyor. Siz de müşterilerinizi memnun etmenin yeni yollarını arıyorsanız, iş süreçlerinizin daha hızlı ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için Google Cloud'un yapay zeka (artificial intelligence | AI) çözümlerini kullanabilirsiniz.

Contact Center AI

Vertex AI

Document AI

Data Science

Neden Google Cloud’un Yapay Zeka Çözümlerini Tercih Etmelisiniz?

  • Belgelerinizdeki verileri kullanarak daha hızlı kararlar alın: Yapılandırılmamış belgelerden ayıkladığınız yapılandırılmış verileri iş uygulamaları ve kullanıcılarınızla buluşturarak operasyonel verimliliğinizi artırın.
     
  • Verilerinizin doğru ve uyumlu olduğundan emin olun: Uyumlu iş akışları oluşturmak, varsayımları azaltmak, verileri doğru ve uyumlu tutmak için tüm belgelerinizi otomatikleştirin ve doğrulayın.
     
  • Müşteri beklentilerini karşılamak için verilerinizi kullanın: Müşteri beklentilerini karşılamak ve memnuniyet değerlerini (CSAT) yükseltmek amacıyla savunuculuk, yaşam boyu değeri ve harcamaları iyileştirmek için içgörülerden yararlanın.

Global IT Bilişim
Hizmetleri A.Ş.

Onsekiz İş Merkezi Ortaklar Caddesi
Bahçeler Sokak 18/4 Şişli 34394 İstanbul
+90 (212) 211 50 01
info@globalit.com.tr